civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ 4 GwD - Śmietnik Historii [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=69]
Re: Doprecyzowanie regulaminu [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5995]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5995#137895]

Damroka 
Apr 25, 2007 at 08:30
Re: Doprecyzowanie regulaminu

Quote:
Vashpan wrote:
Wlasciwie projekt Damroki jest prawie identyczny tyle ze nie wprowadza ustrojow wiec paragrafy dot. wladzy wykonawczej sa bardziej ujednolicone, tak samo wprowadza stala liczbe urzednikow ( co wedlug mnie jest najwieksza slaboscia tego projektu ze wzgledu na roznorodnosc gry )Czy ta różnorodność to różne epoki? Wydaje mi się, że niektórzy ciągle chcą się utożsamiać z cywilizacją którą będziemy rozgrywać i dostosowywać swoje rządy do zmieniających się epok. Według mnie my jako gracze powinniśmy traktować siebie jako odrębną cywilizację wyżej rozwiniętą, która już przeszła wszystkie etapy rozwoju dostępne w grze i teraz przybywając na statkach kosmicznych będziemy sterować rozwojem wybranej cywilizacji w grze. Wobec tego nasz system rządów powinien odpowiadać naszej wiedzy i poziomowi rozwoju wykraczającemu poza grę.
Przypomnę, że powyższa propozycja jest oparta, poza drobnymi modyfikacjami, na konstytucji fanatyków, gdzie ta gra hula. Te modyfikacje umożliwiają grać mniejszą ilością osób. Jednak lepiej będzie z góry określić wszystkie urzędy w miarę stabilne niż po pewnym czasie znowu robić rewolucje. Nie rozumiem w czym przeszkadza większa ilość stanowisk skoro jest możliwość grania mimo wakatów. Byłoby to jednak zachętą dla następnych aby włączyć się do gry.

[Edited by Damroka on Apr 25, 2007 at 08:32]tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.