civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ 4 GwD - Śmietnik Historii [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=69]
Re: Doprecyzowanie regulaminu [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5995]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5995#137907]

Damroka 
Apr 25, 2007 at 12:04
Re: Doprecyzowanie regulaminu

Quote:
LoD wrote:
Quote:
Damroka wrote:
LoD - Nie no ręce opadają jak czytam takie argumenty.


Pozwolisz, ze nie skomentuje tego jakze poteznego i merytorycznego kontrargumentu ;p. .


LoD misiaczku to był wstęp, przecież kontrargumenty masz poniżej. Nie rozdrapuj każdego zdania osobno jakby nic poza tym nie istniało.
Część tej deskusji jest niepotrzebna, ale występują tu sprawy również istotne.

Quote:
Ale generalnie twierdzisz, ze nie ma Twoim zdaniem obowiazku wypelnienia wszystkich stanowisk na poczatku, jesli dobrze rozumiem. Innymi slowy - w czym problem ?

Ano w tym, że lepiej będzie jak te stanowiska będą określone z góry, a czy ktoś będzie chciał się przyłączyć i kiedy to już jego sprawa, ale będzie miał już coś konkretnego, bez potrzeby zmiany regulaminu. Ta ewolucyjność kojarzy mi się z dostosowywaniem do danej epoki. A takie wczuwanie się wywułuje role playa. Utworzenie składu stanowisk w poprzedniej edycji było tylko na chwilę i dalej miało to ewoluować, a doprowadziło do zatrzymania gry.tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.