civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ 4 GwD - Śmietnik Historii [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=69]
Re: Doprecyzowanie regulaminu [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5995]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5995#137975]

magdelicja 
Apr 26, 2007 at 00:31
Re: Doprecyzowanie regulaminu

no to teraz mamy już trzy organy mogące podejmowac wiazace decyzje - rozniez sprzeczne -
-rada panstwa, czyli urzednicy plus premier, ale
-premier, jak wynika z regulaminu ma oprócz tego własne prawo do zmiany decyzji urzędnikow czy rady państwa o czym świadczy moim zdaniem osobny zapis na ten temat, a jeśli żle to rozumiem to tylko dlatego, ze dwa razy napisales to samo...
-ministrowie;
szkoda że nie chcesz wziąć pod uwagę tego co pisałam o sprzecznych interesach ministrów i rady państwa; z Twojego zapisu nie wynika w jakich sytuacjach NWW czy też premier mają prawo zmienić decyzję ministra, a skoro nie wynika, to znaczy że ma prawo zmienic każdą decyzję, a skoro tak, to uważam, ze jest to niedobre dla gry

i jeszcze jedno - zarzucacie projektowi Damroki, że ilość proponowanych przez niego stanowisk nie odpowiada ilości chętnych do aktywnego uczestnictwa graczy, czy te obawy nie obowiązują już w przypadku obsadzania innych stanowisk niż ministerstwa, mimo iż zapowiada się, że równie, jeśli nie bardziej licznych?


"Polecenia czlonkow wladzy wykonawczej dla wykonawcy tury powinny byc jasne i oczywiste." >>>> czyli "zrozumiałe dla wykonawcy tury" tak?? może myślisz, że się czepiam, ale skoro ma to byc regulamin który ma wytrzymać próbę czasu to uważam, ze trzeba uważać na słowa... może warto nanieśc takiego typu poprawki?
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.