civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ 4 GwD - Śmietnik Historii [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=69]
Re: Doprecyzowanie regulaminu [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5995]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5995#138010]

magdelicja 
Apr 26, 2007 at 12:38
Re: Doprecyzowanie regulaminu

Quote:
LoD wrote:
Moj jedyny punkt krytyki odnosnie zasad zaproponowanych przez Damroke to zdefiniowanie z gory stanowisk ministerialnych.
no i własnie nie mogę pojąć dlaczego, skoro projekt Damroki także ma bezpiecznik - jak u Vashpana Rada Państwa - tak u niego Premier miał przejmować kompetencje nieobsadzonych stanowisk..., wiadomo ze w pierwszej turze nie jest nam potrzebny "wielki kaplan" ale chyba nikt sie nie oszukuje co do tego, że z czasem będzie on potrzebny, bo czy tego chcemy czy nie - w końcu rozprzestrzeni się u nas jakaś religia więc ja nie rozumiem dlaczego tak wzbraniacie się przed ustaleniem juz teraz, że takie stanowisko trzeba przewidzieć, a przecież nikt nie każe już teraz robić wyborów na to stanowisko.
naprawdę staram się ale nie rozumiem co w tym takiego złego, żeby przyjąć ten podział, nieobsadzone stanowiska oddać pod opiekę rady państwa (nadal nie ma ustaleń - kto miałby wchodzic w jej skład - ale o tym juz pisałam) i gotowe,
w weekend moglibysmy rozegrać pierwszą turę...

zresztą przyznam, że mi juz wszystko jedno w sumie moze na tym miała polegać taktyka? zmęczyć opozycjonistów póki co mamy dwóch ministrów w początkowym etapie chyba najważniejszych... jeszcze tylko ktoś ds Skauta/Wojownika by sie przydał... nie pojawiły sie żadne komentarze odnośnie zaproponowanych kompetencji a to niedobrze, bo ja nie jestem pewna czy dobrze zrobiłam, nadal nie wiadomo, czy Zgromadzenie czy tylko Rada będzie decydowało o cudach/wojnach etc czy o lokalizacji miast decydujemy wspólnie czy pozostawiamy to decyzji ministra - ja bym zostawiła to ministrowi...

ZACZYNAJMY!!

[Edited by magdelicja on Apr 26, 2007 at 12:39]tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.