civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ 4 GwD - Śmietnik Historii [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=69]
Re: Doprecyzowanie regulaminu [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5995]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=5995#138039]

magdelicja 
Apr 27, 2007 at 08:05
Re: Doprecyzowanie regulaminu

Quote:
mateo wrote:
Premier z Urzednikami - jako jedna, i Rada Panstwa - druga).

ja zrozumiałam, że Premier jest razem z Radą
Quote:
zastanawiam sie tylko czy nie przydzielic mu jeszcze kompetencji o tym w jaki sposob bedziemy 'rozporzadzac' Great Person i w ktorym miejscu...

1) o właśnie o GP zupełnie przyznaję zapomnniałam może pozostawić ich jednak pod opieka odpowiednich urzędów? myślę, że urzędnik może sobie wyhodować na przykład inżyniera do wybudowania jakiegoś cudu, tylko musi odpowiednio wcześniej o tym zawiadomić, zeby dać możliwość zareagowania, zbadania opinii, jaka panuje wśród obywateli, zeby jego decyzje nie były oderwane od zdania innych
tak samo trzeba się zastanowić nad specjalistami w mieście... pozostawić to mikroekonomii?? czy lepiej poszczególnym urzędnikom - np naukowców min nauki etc??

2) może warto też byłoby dodać, że każde polecenie dla Wykonawcy musi byc podane na forum z jakimś niewielkim wyprzedzeniem, tak żeby Zgromadzenie miało czas zareagować w razie czego...?

3) i jeszcze uwagę może dla Wykonawcy, że nie może zakończyc tury, jeśli nie ma wydanych wszystkich potrzebnych rozkazów? - żeby nam znowu robotnik na polu nie przysnął

4) czy będziemy dodawać uwagę o tym, że po zakończeniu kadencji urzędnik sprawuje obowiązki do czasu wyłonienia jego następcy?

5) czy wprowadzamy zakaz sprawowania tego samego urzędu dwa razy z rzędu?

6) czy utrzymujemy obowiązek robienia screenów przez wykonawcę tury? (tutaj mozemy zamiast ciągle wykorzystywać Vashpana - ustalić "dyżury" na przykład na 7 tur o czym juz kiedys pisałam)tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.