civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Space Empires V [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=84]
Re: Vehicle Designs, czyli ciekawe projekty [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=6901]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=6901#167003]

Adi Cherryson 
Aug 11, 2008 at 01:22
Re: Vehicle Designs, czyli ciekawe projekty

Do konstrukcji Gwiazdy Śmierci podobnej do tej z filmu Star Wars chyba najbardziej przyda się w Sspace Empires cecha rasowa Organic Manipulation. Tylko ona może wynaleźć najpotężniejszą broń. Taki ciekawy i prosty projekt:

Organic Baseship. Trochę lepszych osłon i maksymalny pancerz. Koniecznie Repair Bay. Sensory, komputer i ECM.Power Lamprey (100 poziom w Organic Weapon) zadaje uszkodzenia rzędu 4 000 przy trafieniu. 25 takich komponentów = 100.000 kT zniszczeń supplies w jednej salwie! Strzela co cztery sekundy i zużywa relatywnie mało amunicji i paliwa w stosunku do innej broni. Ordnance Vat produkuje amunicję.Trochę Supplies Storage i Quantum Reactors wytwarzające paliwo. Emergency Propulsion w połączeniu z Repair Bay zapewni większą szybkość.
Potężny i drogi projekt, ale zabójczo skuteczny. Nie wymaga zaawansowanej logistyki. Potrzebuje jednak ochrony przed myśliwcami, ale też skutecznie uniemożliwia ich użycie.

Power Lamprey to bardzo silna broń. Nic innego nie jest w stanie wyrządzić tak wielkich zniszczeń. Bez supplies mało co zadziała w następnej turze. Jak tego użyć skutecznie, w spotkaniu z carrierami pełnymi myśliwców? Gdy nie będzie paliwa i amunicji dla myśliwców, carrier jest bezbronny.[Edited by Adi Cherryson on Aug 11, 2008 at 01:36]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.