civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Space Empires V [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=84]
Re: Problem Z SI [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=6878]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=6878#167634]

Azazell 
Aug 25, 2008 at 20:25
Re: Problem Z SI

Merthen --> witamy ciebie również

Nicolas pewnie już działają ale masz rację nie wiadomo kiedy ukończą a czas jest cenny. Bo im dłużej to potrwa to gracze zapomną o tej grze.

Ja chętnie mógłbym koordynować pracą fanowską nad spolszczeniem ale to nie takie proste. Musimy mieć pozwolenie i chyba nawet na piśmie o wykorzystaniu ich spolszczenia i jego przeróbce. A obecnie ciężko mi złapać kogokolwiek z Nicolas.

Mogę do nich napisać ale musiałbym mieć jeszcze kogoś w team`ie. Sam nie dam rady nad przerobieniem spolszczenia. I boję się, że potrzebny będzie programista. Czy ktoś chciałby mi pomóc? jeśli znajdę parę osób to wtedy napiszę do Nicolas.

Tumacze dla Nicolas wykonali spolszczenie i je skopali (nie lubię krytykować czyjąś robotę ale tutaj mam ku temu powody) ciekawe kto u nich testował spolszczenie i czy w ogóle testowali. Wiadomo każdy popełnia błędy to rzecz normalna tylko od sprawdzenia stanu gry są testy i chyba ich nie wykonali

[Edited by Azazell on Aug 25, 2008 at 20:27]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.