civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Space Empires V [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=84]
Re: Problem Z SI [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=6878]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=6878#167955]

Skyline14 
Sept 01, 2008 at 21:07
Re: Problem Z SI

Ja sie pochwale że udało mi sie poprawić jeden błąd w wersji PL. Przy wynajdowaniu Manipulacji przestrzenią nie wynajdywał sie Monolith facility (kopalnia uniwersalna). No więc patrze w plik z budynkami. Szukam tego budynku, i zdziwiłem sie co zobaczyłem. Nazwa: Monolit. Chyba zaczynali to robić a potem nie dokończyli. Poniżej był skrypt który wszystko wyjaśniał. Nie nazwa była błędna tylko skrypt który określał co trzeba zrobić aby zdobyć ten budynek. Cytuje: Get_Empire_Tech_Level("Manipulacja materii" >= (1 + ([%Level%] - 1)). Naprawde nie wiem kto siedzi u nich przy tłumaczeniu, ale lepiej niech znajdą kogoś kto przynajmniej zna polski. Poprawiłem błąd na "Manipulacja materią" i po chwili budynek można już było wynaleść Problem z AI to więcej sprawdzania, i na dodatek nie wiem jak co ma być. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś zechciał mi przesłać skrypty AI z angielskiej wersji. Znalazłem jedną usterke, znajde może i więcej Najlepiej prześlicie mi wszystkie foldery ze skryptami to może uda sie przerobić polskie na angielskie, jednym wklejeniem (mało możliwe )

[Edited by Skyline14 on Sept 01, 2008 at 21:08]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.