civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ4 - Games in Progress / Gry w toku [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=52]
Re: ::: Dzieje Imperium Azuli ::: [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=7047]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=7047#171682]

asioasioasio 
Nov 03, 2008 at 17:32
Re: ::: Dzieje Imperium Azuli :::

Lucius II następca Vortavora II Pobożnego kontynuowal dzialania podjęte przez swojego poprzednika. Zgodnie z testamentem połączył miasta i utrzymywał dobre stosunki z przyjaciółmi wyznającymi nowy kult. Pogorszeniu uległy za to stosunki z innymi sąsiadami szczególnie Justynianem.

Lucius II nieco zmniejszyl liczebnosc wojska, ale zamienil palki wojownikow na topory. Zgromadzoną przez Vortavora armię wykorzystał do podboju nowych terenów - celem wyprawy została barbażynska osada Jute położona na zachód od Miedzianej Prerii.W międzyczasie skoncentrował się na rozwoju Azulandu inwestując pracę fizyczną mieszkańców w nowych robotników. Pod koniec panowania liczba robotników była imponująca a tereny wokół stolicy i innych miast w znacznym stopniu ulepszone.Po odkryciu Iron Working Lucius wypelnil wole religijnych przywodcow i rozpoczął odkrywanie technologii zapewniających rozwój duchowy. W międzyczasie założył jeszcze koeljne miasto - Ferrumię zabezpieczającą dostęp Azulów do żelaza i stworzył kolejnego osadnika gotowego do poszerzenia granic państwa Azulów.Testament: Pozostawiam możliwość stworzenia nowego miasta przez Ciebie na dowolnym terenie. Uważaj jednak na ekonomię bo upłynąć może parę pokoleń, zanim nowo pobudowane chatki zaczną przynosić przyzwoite dochody do skarbca.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.