civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Space Empires V [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=84]
Re: Gra dobra, ale tylko na multi? [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=6831]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=6831#181987]

Adi Cherryson 
Jun 19, 2009 at 23:53
Re: Gra dobra, ale tylko na multi?

Quote:
michael2009 wrote:Czy AI z zasady jest takie slabe?

Trochę prawdy w tym jest. Jak dojdziesz do wprawy - wystarczy 50 tur i jednym okrętem zniszczysz każde imperium AI. Ale z kolei to też ciekawe wyzwanie.

Polecam Ci jednak rozważenie udziału w naszym piątym PBEM, który lada dzień ruszy. Takie duże gry traktujemy bardziej fabularnie, niż mniejsze potyczki i staramy się, aby każdy czerpał przyjemność z gry, niezależnie od poziomu umiejętności. Jako nowy gracz będziesz mógł liczyć na pomoc innych graczy i łagodne traktowanie. Na pewno więcej się tam nauczysz i poznasz, niż przez kilkadziesiąt gier singlowych.

Pewnie inni uczestniczy naszych PBEM to potwierdzą - wystarczy jedna dobra gra multi i już będziesz niecierpliwie czekał na następną, aby wypróbować mnóstwo nowych pomysłów. Poza tym wątek fabularny i możliwości dyplomacji, jakie wprowadza obecność większej liczby ludzkich graczy, dodaje takiej grze uroku.

A takie gry nie zdarzają się tutaj często, więc jest teraz dobra okazja do skoku na głęboką wodę.

Jeśli SEV Cię zaciekawiła to zapraszamy.tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.