civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Space Empires V - Multiplayer [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=102]
Re: ARENA-6 Shelim vs Ziro (Atena 0.18c) [Gra w toku] [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=8059]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=8059#196621]

Shelim 
Apr 30, 2010 at 21:31
Re: ARENA-6 Shelim vs Ziro (Atena 0.18c) [Gra w toku]

Czy zauroczenie chwilowe? Wątpię

Zawodowo jestem programistą gier, co prawda nie strategicznych - ale to miksy strategii z rpg najbardziej mnie ciągną; I to im bardziej nietypowe tym lepiej, wymieniając tutaj Dwarf Fortress, King of the Dragon Pass, czy z RTSów np. Original War;

Dlaczego o tym mówię? Ano miałem niedawno (tzn. parę miesięcy temu) wizję napisania prywatnie, poza pracą, kosmicznego 4x'a z interfejsem a'la Stars! (bo prosty do stworzenia), ale znacznie bardziej rozbudowanego od pierwowzoru. Pokazałem pierwsze screeny na forum programistów gier (www.gamedev.pl). Inni forumowicze wskazali mi właśnie Space Empires V... i cóż, okazało się że pokrywa się 150% z moją wizją (tzn. te 50% to rzeczy które ma, a o których ja nie pomyślałem );

A jeżeli kogoś ciekawią moje inne produkty autorskie (gry i animacje 3D), to zapraszam na link w profilu (taka forma autoreklamy jest chyba dozwolona? )
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.