civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Projekt gry - Strategia Kosmiczna 4x [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=113]
Re: Podstawy - nazewnictwo (galaktyka, warp, itp.) [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=8712]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=8712#230115]

pzpgatron 
Feb 21, 2011 at 16:45
Re: Podstawy - nazewnictwo (galaktyka, warp, itp.)

Pewnie że zauważyłem. Przynajmniej "Senat". W każdym razie ostatni wasz post miał miejsce dobre 4 miesiące temu. Z tego działu dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy. Po pierwsze - macie poczucie humoru(które uraziłem, za co przepraszam), po drugie - lubicie angielskie nazwy(wpłynie to na różnorodność językową) a po trzecie - ilość gwiazd z planetami jest nieporównywalnie mniejsza od tych bez planet. Zakładając, że gracz musi zarządzać porządnym imperium, trudno byłoby mu robić to mając do dyspozycji dziesiątki nic niewartych kul płonącego wodoru. Zakładając, że gwiazd z planetami jest mało(a ich ilość i tak będzie sztucznie powiększona) dochodzę do wniosku, że spokojnie można podać mapę caałej galaktykki z naniesionymi na nią tylko warte obejrzenia systemy/zjawiska lub tylko te które są w jakiś sposób połączone nad- i pod- przestrzennie.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.