civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa III [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=137]
Re: MarcinGL vs Magmax [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9886]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9886#243382]

MarcinGL 
Apr 27, 2011 at 06:48
Re: MarcinGL vs Magmax

Jak napisalem wczesniej - Była to najgorasza gra jaka kiedykolwiek rozegrałem , gra o której najlepiej jak najszybciej zapomniec bo mozna przegrac ale po walce a tutaj tej walki niestety ale nie bylo.
Poczatek był dobry stolica szybko sie wznosila wojska poszly na poszukiwania które nie trwały zbyt dlugo bo okazalo sie ze stolice nie sa daleko od siebie . Wszystko przebiegalo dobrze do momentu odkrycia żelaza ktore okazało sie daleko od miast i od tego momentu zaczynaja sie dla mnie schody . Postanowilem zrobic miasto w rejonie zloza zelaza - ale moj zwiadowca oraz trzy inne jednostki okazały sie zbyt drogie i zaczyna mi brakowac zlota - postanowiłem połaczyc miasto ze stolica szlakiem ale to nie przyniosło spodziwanej poprawy. Do tego zaraz doszly problemy z niezadowoleniem i przeciwnik zaczyna sie odemnie oddalac. Podczas gdy on sie szybko rozbudowywal ja pozostawałem w prozni siedzialem na tym samym etapie z braku zlota i niezadowolenia . Mimo ze udalo mi sie go zapewne na krótko przescignac w nauce i mialem przewage ta przewaga szybciutko znikla przez moje problemy. Gdy widzialem jak szybko rosnie jego sila militarna wiedzialem ze nie bede wstanie sie obronic czego efektem byla jego ofensywa która zakonczyła sie zniszczeniem Nowego Jorku i wiekszosci moich sil. Widzac ze juz jest po grze - byłem na siebie wsciekły ze tak do d**y to wszystko sie ułozyło postanowiłem walczyc do końca . Wykorzystujac swietna lokalizacje stolicy bez zlota i z niezadowoleniem w państwie i jednym ciezko poturbowanym włócznikiem oraz łucznikiem stawiłem czoło 5 zbrojnym które uderzyły na stolice . Stawiajac zażarty opór obroniłem miasto niszczac dwóch zbrojnych . Przeciwnik zaskoczony wycofal sie ale powrócił za kilkanascie turek uzbrojony w rycerzy . I od tego momentu sprawa zakończyła sie w kilka turek .
Majac po raz pierwszy takie problemy postanowilem dokladnie przeanalizowac gdzie popelniłem bedy bo nie mialem dodatkowych budowli za ktore musial bym dodatkowo płacic ani wojska które by pochłaniało złoto. Najlepsze jest to ze po grze Magmax bez obrazy napisal mi po co kupowalem teren - napisalem mu ze nie kupowalem terenu bo nie mialem za co a mój najwiekszy zasób złota w momencie najelepszej gry to 70 złota .
Dziekuje za wszystko Magmax pokazałes mi jak nie wolno grac , a ja musze sie zastanowic gdzie popelnilem błedy

[Edited by MarcinGL on Apr 27, 2011 at 08:35]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.