civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa IVb [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=139]
Re: Ligowy chat room [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10025]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10025#243691]

Krasny 
Apr 28, 2011 at 11:00
Re: Ligowy chat room

Quote:
bloodmage wrote:
to jest jakieś przegięcie z kolejnym podziałem co krasny Tak po prostu, pomimo tego iż całkiem inaczej to miało wyglądać. Był ustalony termin do 18 kwietnia, a kto się spóźnił to mógł czekać na lud w celu stworzenia kolejnej ligi, a tak czujesz się tu panem i władcą. Żal...


Przedłużyłem termin, z zastrzeżeniem o możliwości zapisania się wyłącznie do ligi najniższej, bo tam nic to już nie namiesza. Podzieliłem na grupy uwzględniając mecze, które już się zakończyły i które się rozpoczęły, by nie mieszać dodatkowo.
Czemu się na to zdecydowałem? Bo regulamin sam w sobie jest jeszcze niedomknięty, a ponadto to jest zabawa dla ludzi, więc czemu mam ją blokować? Te dwa tygodnie niewiele zmieniają, a mimo to jest to szansa dla chętnych, by dołączyć do rozgrywek. Nikt na tym nie traci, a zyskuje na tym cała scena Panem i władcą się nie czuję, ale organizatorem już tak i podejmuję decyzje dla dobra rozgrywek.

Quote:
DEEJAYXP wrote:
Witam, z powodów czysto technicznych, czyli kłopotów z turami u umową dżentelmeńską, doszedłem do wniosku, że nie da sie w to grac na tej zasadzie. Poki tryb multi nie bedzie mial wbudowanego systemu tur jak z gry z AI, nie potrafię w to grac. Do tej pory gralem na zasadzie RTS. Przykro mi, życzę udanej zabawy.


DEEJAYXP - rozumiem Twój problem, bo sam się z nim borykałem na początku mojej przygody. Jest proste rozwiązanie - ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Civ5 może nam zaoferować naprzemienne tury nawet za 2 lata w kolejnym płatnym dodatku Jest też inne wyjście - zawsze możesz się umówić, że to Ty pierwszy wykonujesz ruchy. Jeśli przeciwnik nie będzie miał podobnego do Ciebie problemu - wszystkie gry uda się rozegrać bez problemu. Spróbujesz, czy też Twoja decyzja jest ostateczna?tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.