civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa III [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=137]
Re: tsu vs szuwar [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9856]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9856#244190]

szuwar 
Apr 30, 2011 at 15:54
Re: tsu vs szuwar

Trzeba czekać jeszcze na głosowanie i to chyba 10 tur. Ale nie jestem pewien.
Ogulnie spieprzyłem trochę bo miałem problem z kasą i po zajęciu miasta Bombaj zniszczyłem całą flotę. Nie widziałem że przeciwnik ma jeszcze drugie bardzo rozwinięte miasto nadmorskie. Zostawiłem sobie dwie fregaty aby nie dopuścić do desantów. Potem odkryłem że jest jeszcze jedno miasto które mogłem też z łatwością w ten sam sposób przejąć.
Jednak po spaleniu Bombaju zacząłem strasznie odbiegać technologiczne. Miałem atomówkę. Ale żeby ją zrzucić musiałem przejąć małe miasto które miało dostęp do ropy i z niego miałem Delphy w zasięgu zrzutu.

Poniżej można zobaczyć jak kolega zostawiał mnie w tyle w demografi. Zauważe że mam Złoty Wiek aktywny .Poniżej widać jak się przekradałem moją flotą i drużyną abordażową.Delphi przed atakiem bombowym...

...i po Muaahahahahaha!


[Edited by szuwar on Apr 30, 2011 at 15:59]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.