civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa I [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=135]
Re: coorp vs P8R [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9771]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9771#244436]

P8R 
May 01, 2011 at 17:14
Re: coorp vs P8R

Bez żadnego umawiania się i długiego czajenia na forum, capnąłem coorpa na steamie i rzuciłem rękawicę, którą to podniósł, gdy tylko uporał się z bieżąco graną FFA.

Oboje nacje RANDOM
Ja dostałem Egipt
coorp - Niemcy

I co tu dużo mówić, musiałem uznać zwycięstwo rywala po tym, jak dosłownie zalał mnie masą swojego pospolitego ruszenia z halabardami, czy innymi kijaszkami. Działo się to w odwecie za atak kilku longów na Kolonię coorpa, która była bliska kapitulacji, jednak zdołała się obronić dzięki - a to niespodzianka - paru lancknechtom. Z ataku przeżył tylko 1 long, a nie miałem żadnego innego w państwie, a reszta miała się wybudować za dużo tur. Zbyt wiele. Jednak broniłem się długo i dzielnie, Elephantine długo była nietknięta, bo coorp musiał walczyć z wciąż przybywającą odsieczą. Wojna trwała poprzez erę dział, aż do strzelca, który pojawił się jako symbol mojej ostatecznej przegranej, ulepszony już na ziemiach zajętego miasta... Co prawda miasto udało mi się odbić, równocześnie w tej turze zrobiłem zamek Himeji, ale on mnie przed strzelcami nie obroni, a gwintowanie daleko (metalurgia - 5 tur). Wiedziałem, że z tego się już nie podniosę, duch bojowy odleciał wraz z brakiem perspektyw na dotrenowanie odpowiedniej liczby dość silnego woja.
Gratuluję jeszcze raz.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.