civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa I [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=135]
Re: Trumen vs P8R [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9823]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9823#245290]

P8R 
May 06, 2011 at 22:46
Re: Trumen vs P8R

Koniec gry, wygrał Trumen aka furmanbp

Nacje randomowe:
ja - Japonia
Trumen - Songhaj
Mapa: nOVAL.
CSy i barby obecne.

Zwycięstwo dyplomatyczne. Sic!
Trumen pokazał mi wzorcowo, dlaczego ONZ rulez, a przy okazji niejako odpowiedział na moje zagajenie po jakiejs utarczce "Why can't we be friends?"
http://www.youtube.com/watch?v=XRGd0gD0QNE
No i w sumie wielkich wojen nie było, przez większą część gry był wyścig ekonomiczny, który jednak przegrałem z kretesem, mimo przewagi w miastach (5 vs 3), bo Trumen jeszcze wcześniej opanował Tradycję.
Nasze stolice były na wyciągnięcie ręki przez wodę - nie liczyłem, ale możliwe, że jakieś 10 heksów. Więc z racji, że pływałem na kasie (rywal jeszcze bardziej ) postanowiłem zmontować masowy desant strzelców, wsparty fregatami. Niestety, posłałem ich za mało, ale nawet teraz się zastanawiam, czy z tą obroną miałbym szansę poważnie zagrozić stolicy. Gdy strzelcy byli dziesiątkowani na wrogiej ziemi, wróg wybudował gmach UN i włączył się licznik. Dlatego choć traktuję ten atak jak duży błąd, to nie najważniejszy i nie będę miał z tego powodu problemu z zaśnięciem
Największym zaniedbaniem było eko i to był powód przegranej. Gratuluję zbudowania prężnego państwa.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.