civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa III [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=137]
Re: Tabela [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10009]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10009#245689]

szuwar 
May 09, 2011 at 10:41
Re: Tabela

Magmax musi liczyć że komuś z nas powinie się jeszcze noga a sam ma jeszcze sporo meczy do rozegrania. Na pewno ma spore szanse wywalczyć drugie miejsce. Na razie zbyt wiele musiało by się wydarzyć by można śmiało mówić o podium.
Ja ogólnie się ciesze bo mam całkiem niezły wynik i jeszcze mi tylko trzy mecze zostały(jeden mam już rozpoczęty) i będę mógł siedzieć z założonymi rękoma i obserwować rozwój wydarzeń. Ogólnie w naszej grupie wiele się dzieje i są wielkie emocje.
Realne szanse na wyjście z grupy ma naprawdę jeszcze sporo osób. Pamiętajmy że wychodzą trzy osoby. Trzecia walczy z siódmą osobą z II Ligi o awans/spadek. Na pierwsze miejsce też jest sporo kandydatów Ale to się zmieni wraz z kolejnymi wynikami kolejnych spotkań. Przed niektórymi jeszcze długa droga.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.