civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa IVb [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=139]
Re: ziom vs gurpegi [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10136]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10136#246050]

gurpegi 
May 11, 2011 at 00:19
Re: ziom vs gurpegi

No, w końcu gra trwała po bożemu, czyli dwa wieczory, a nie tak jak moja ostatnia - 4 dni.
Zaczęło się od tego, że razem trochę zwlekaliśmy przed postawieniem drugiego miasta. Kiedy wreszcie nadszedł odpowiedni czas, ja postawiłem 2 w jednej turze, a ziom za chwilę wysłał w teren swojego osadnika. Niestety dla niego, zrobił to bez ochrony. To był kluczowy moment, bo miałem po jego stronie planszy zwiadowcę, który tylko czekał na tego typu brawurowe akcje:Wydaje się, że to zdarzenie ustawiło całą dalszą grę. Mimo to, ziom się nie poddał i w techach trzymał do pewnego momentu równy poziom z moim.
Potem nastał czas impasu - oba przesmyki były zablokowane. Skupiłem się wtedy na armii i złocie. Dzięki dwóm naukowcom odkryłem chemię i zaczęła się produkcja dział. Pozostało jedno wyjście:Dzięki za grę, zaskoczyłeś mnie z tą cytadelą .
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.