civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa IVa [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=138]
Re: Paulek vs Ketchup76 [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9909]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9909#246167]

Paulek 
May 11, 2011 at 19:12
Re: Paulek vs Ketchup76

Hehe mógłbym się zamienić nacjami mnie to nie robi znaczenia ale miejsce chciałbym swoje


Ładna gra pierwszy atak przepuszczony na waszyngton brawurowo zatrzymany gratki za to nie spodziwałem sie tego. Ale musiał tą armię utrzymać. No i zaczęły sie u niego problemy finansowe. Doszedłem do waluty i nie miałem problemu. Wtedy już znacznie koledze odskoczyłem w ekonomii i nauce. Kiedy miałem miec zaraz muszkieterów. Wykonałem atak i spaliłem jedno miasto potem ruszyłem na waszyngton, który zapomniałem dodać od mojej strony był otoczony 3 górami! I mogłem atakować tylko z 3 pól. Raz random pomógł (przy reszcie praktycznie nie miał litości nade mną) i zdobyłem stolicę.

Dzięki za grę


P.S. Nie no nie bądźmy tacy do przodu. Bo jednak alduviel jest bliższy awansu niż ja, bo wygrał ze mną niestety ale dzięki
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.