civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa III [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=137]
Re: oldkoyot vs MarcinGL [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9885]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9885#246835]

oldkoyot 
May 16, 2011 at 14:39
Re: oldkoyot vs MarcinGL

to tak dla wyrazistości dla robiących tabelkę:
cywilizacje losowe
Marcin GL - Persja
oldkoyot - Syjam


Gra była ciekawa ale strasznie długa. Zaatakować nie bardzo się dało bo z kasą były problemy. Raz zaryzykowałem i zrobiłem armię tak, że na minusie miałem gotówkę. Niestety armia okazała się za mała. Mapa super do obrony. Jakoś w epoce klasycznej nastawiłem się na budowę cudów, przez co miałem potem dużo więcej kultury. Jednak na zwycięstwo kulturowe też zabrakło by czasu do 2050. Udało się jakoś lepiej rozwinąć ekonomię i z tymi cudami miałem przewagę punktową. Marcin bardzo prosił o atak, żebym honorowo zakończył rozgrywkę. Więc się uparłem i wykorzystałem do tego bomby atomowe. Z tym, że mieliśmy po jednym uranie do dyspozycji. Puściłem chyba 5 bombek w przeciągu około 35 tur. Jedną robiłem 6 tur + przeniesienie do odpowiedniego miasta i atak. Potem wspomogłem się bombowcami stealth i odrzutowcami, żeby ostatecznie przejąć wszystkie miasta i na końcu stolicę, która na mapie po prostu była na szarym końcu za przesmykami. Pierwszy raz doszedłem w grze 1 vs 1 do tak dalekiej tury.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.