civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Liga: sezon I, grupa I [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=135]
Re: P8R vs Cholernik / P8R [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9776]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=9776#248196]

Cholernik 
May 23, 2011 at 22:48
Re: P8R vs Cholernik / P8R

Mapa Noval z CS.
Bogate złoża początkowe, praktycznie przesądziły o tym że o budżet nie trzeba było się martwić, próbowałem szybkiego rushu swordami, niestety udało mi się tylko pola wokół stolicy popalić i troszkę zamieszania zrobić, armia została przetrzebiona i musiałem się cofnąć. W międzyczasie P8R przekupił CS, i armia wracała pod ciągłym naporem armii Irokeskiej oraz CS-owej. Spróbowałem jeszcze od tyłu zaatakować na miasto portowe, ale udało mi się je zdobyć i tylko 2-3 tury utrzymać. Po tym nastąpił pat i poszliśmy w rozwój. Zagrałem na 3 miasta, P8R postawił 4, przez co w popie i produkcji musiałem gonić, dopiero pod koniec gry udało mi się go dogonić i wyprzedzić (pop). Na szczęście w nauce przodowałem, dzięki temu jako 1 miałem nowinki techniczne (oprócz artylerii, ale poszedłem we fregaty). Swoją 1 bombę atomową posiadałem jakieś 10-15 tur przed taką samo po stronie przeciwnej, a przez to że uran znajdował się na środku, przy każdym z CS, to walki toczyły się o te miasta, przez co Bukareszt przechodził ciągle z rąk do rąk. Po tym jak na armię stacjonującą pod miastem spadła bombka, troszkę poniewierając główny trzon Irokeskiej armii, przeciwnik poddał, choć gra mogła się jeszcze dobrych kilka tur toczyć.

Miasta, o które toczyły się największe walki:Cholerne włości na koniec gry:
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.