civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space4x - Space Empires V - Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=116]
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635#250208]

PAwleus 
Jun 06, 2011 at 10:25
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora

Merthenie, przecież to co dają pancerze daje się tak łatwo przełamać, że szkoda nawet o tym wspominać. Oczywiście trzeba chcieć używać np. Tachyon Sensors od wczesnych etapów gry. Mi się wydaje że wcale nie brak balansu w tej dziedzinie, a tylko zlekceważyliście tę możliwość, co ja po prostu tylko obnażyłem. Uważam że jest duży sens wynajdywania Cloak (chyba że traktaty zabronią korzystania z niego ), choć być może byłoby dobrze ulepszyć ten komponent tak by na najwyższym poziomie dawał więcej niż najlepszy sensor i wprowadzić postulowane przeze mnie niezerowe prawdopodobieństwo wykrycia przez dowolny sensor.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.