civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space4x - Space Empires V - Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=116]
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635#250228]

PAwleus 
Jun 06, 2011 at 11:23
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora

Merthenie, przecież Prometejanie informują z wyprzedzeniem każdego o lokalizacji niebezpiecznych sektorów do których może się dostać (mając traktaty zwykle czynią to dokładnie, ale nawet OZRR w przededniu wojny otrzymują informacje z dokładnością do jednego systemu, choć z minimalnym wyprzedzeniem). Dzięki temu od początku gry tylko SIRE straciło jeden okręt zwiadowczy na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności (i to po tej samej stronie warpa co byli), reszta incydentów była spowodowana zignorowaniem ostrzeżeń. Zaręczam Ci że tak jak Prometejanie stosują miny, to żaden kolonizator nie może być nieświadomy, że po drugiej stronie warpa czeka go śmierć. No, ale to też przecież już wyjaśniłem w dyplomacji

Odnośnie zamaskowanej drony to nie jest to prawda - czy porównywałeś koszt moich dron z minimalnym kosztem korwety z Tachyon Sensors? W dodatku takie graniczne patrole nie robi się tylko przeciwko dronom, a i na terytorium przeciwnika nie posyła się jednej drony jeśli już się na to zdecyduje.

[Edited by PAwleus on Jun 06, 2011 at 11:25]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.