civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space4x - Space Empires V - Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=116]
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635#250345]

PAwleus 
Jun 06, 2011 at 21:41
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora

Runnersan, podajesz przykład konwencji, która w nazwie ma zakaz min przeciwpiechotnych i uogólniasz ją na wszystkie miny? W dodatku czy nie sądzisz że dopóki takie kraje jak Chiny, Indie, Rosja i USA tej konwencji nie podpiszą (a podpiszą zapewne tylko wtedy jak staną się one bronią przestarzałą na skutek rozwoju technologicznego) to pozostaje ona nic nie znaczącym świstkiem papieru, który przy pierwszym większym militarnym zawirowaniu rozpłynie się bez śladu?

Cezarze, to jestem zablokowany?

Merthenie, przyporządkowanie stealth do cloak może i jest logiczne, ale jak dobrze wiesz rozwój struktury pancerza wraz z Armor a jego zdolności stealth z Cloak choć jest możliwe w SE5 to stwarza dużo więcej problemów niż ta koncepcja jest warta - chciałbyś więc przenieść cały pancerz stealth do Cloak czy zlikwidować go całkiem. Żadna z tych możliwości nie wydaje mi się atrakcyjna tylko z powodu tego że obecnie jest to nie bardzo logiczne. Zresztą to niestety mieści się w logice SE5, gdyż podobnie jest z wieloma innymi komponentami.

[Edited by PAwleus on Jun 06, 2011 at 21:47]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.