civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space4x - Space Empires V - Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=116]
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635#250521]

PAwleus 
Jun 07, 2011 at 22:29
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora

Kolonizatory można niszczyć, nawet znacznie łatwiej, innymi rodzajami broni, więc ciągle nie rozumiem skąd skupienie zagrożeniu ze strony min? A co do rezolucji to wątpię aby miała szanse powodzenia, gdyż już samo powstanie Senatu Galaktycznego jest wysoce wątpliwe - przynajmniej Prometejanie nie mają zamiaru oddawać swojej suwerenności

Co do Graviton Sensors, to nie mogą być łączone z innymi sensorami z Sight Level ze wględu na bug. Z tego też względu units powinny móc mieć tylko Basic Sensors.

Runnersan, takie a nie inne, czyli właściwie jakie? Czyżbyś zapomniał że Prometejanie to także potomkowie uchodźców z UE?

[Edited by PAwleus on Jun 07, 2011 at 22:35]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.