civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space4x - Space Empires V - Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=116]
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635#250535]

Adi Cherryson 
Jun 08, 2011 at 01:01
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora

Cezar - przyłączam się do prośby Merthena - napisz nam coś więcej o swoich doświadczeniach, może w osobnym temacie, jak znajdziesz czas.

Z perspektywy Obcych: nie opłaca się badać Cloaking na początku gry.

[Tekst usunięty] - odnośnie problemu min na Ziemi, Senatu. Nie mogę się dalej wypowiadać, bo gram Obcymi, których to w zasadzie nie obchodzi. Oczywiście, dzięki przewadze technologii mogą śledzić Waszą dyskusję - chyba, że ją przeniesiecie do tajnego wątku.

Może warto o tym pomyśleć, gdy już stwierdzicie fabularnie obecność Obcych - po co mają czytać Wasze uwagi. Na razie są nieszkodliwi, ale co dalej nastąpi - nie wiemy.

[Edited by Adi Cherryson on Jun 08, 2011 at 01:11]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.