civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space4x - Space Empires V - Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=116]
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10635#250548]

Merthen 
Jun 08, 2011 at 07:45
Re: [techniczny] Przemyślenia i wątpliwości dotyczące modu Atena na podstawie gry w Diaspora

Quote:
PAwleus wrote:
Kolonizatory można niszczyć, nawet znacznie łatwiej, innymi rodzajami broni, więc ciągle nie rozumiem skąd skupienie zagrożeniu ze strony min?

To po prostu kwestia nastawiania psychiki .

Quote:
PAwleus wrote:
A co do rezolucji to wątpię aby miała szanse powodzenia, gdyż już samo powstanie Senatu Galaktycznego jest wysoce wątpliwe - przynajmniej Prometejanie nie mają zamiaru oddawać swojej suwerenności

No chyba ze obcy zjednoczą ludzi.

Quote:
PAwleus wrote:
Co do Graviton Sensors, to nie mogą być łączone z innymi sensorami z Sight Level ze wględu na bug. Z tego też względu units powinny móc mieć tylko Basic Sensors.

Dobra to przemyśle sobie to dokładnie i być może takie sensory znajda się w następnej wersji Ateny..


Adi obcy mogą sobie dowolnie czytać nasze rozmowy. Tajne przedsięwzięcia i tak uzgodnimy mailamitForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.