civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Projekt gry - Strategia Kosmiczna 4x [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=113]
Re: Rozdział V - Kolonie [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10187]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10187#265620]

Madlok 
Oct 04, 2011 at 21:15
Re: Rozdział V - Kolonie

Rzeczywiście pewną wadą byłoby, że wszechświat wygenerowany na potrzeby danej rozgrywki nie przewidywałby już nowych ras, które by chciały w jakiś sposób dołączyć, ale taki sytuacje się nie zdarzają, poza jakimiś szczególnymi scenariuszami.

To może ostateczny argument:
Widziałem jak upadają ambitne projekty gier. Po prostu pod własnym ciężarem. Tworzenie ciągnie się przez lata, a potem wszystko przepada. Dlatego chciałem zaproponować drogę stopniowych ulepszeń. Jak najszybciej stworzyć cokolwiek i później dodawać kolejne dodatki. Na przykład dodatek "Terraformowanie", który sprawia, że planety mają własne parametry, a rasy własne upodobania i który rozwija możliwości terraformowania (które jakieś by i tak były w wersji bez dodatku).
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.