civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Projekt gry - Strategia Kosmiczna 4x [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=113]
Re: Rozdział V - Kolonie [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10187]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=10187#265628]

HidN 
Oct 04, 2011 at 21:56
Re: Rozdział V - Kolonie

To jest argument obosieczny, bo co jest proste, wydajne i czytelne w małej skali (i tylko dla tego celu tworzone), zwykle okazuje się nie być w dużej. Tak jest z kodem, należy go pisać pod kątem tego, co ma być na końcu. Owszem, można stworzyć prostsze rozwiązanie wstępne tj. Alfę - ale nie może się to odbywać kosztem wprowadzania do rozwiązania potencjalnych skamieniałości tj. kodu który i tak trzeba będzie przepisać albo znacząco pozmieniać na potrzeby finalnej wersji gry, chyba że projekt jest kompletnie niewykonalny.

Naszym celem nie jest napisanie byle jakiej gry, tylko napisanie rzeczywiście dobrej gry. Nasz projekt więc przewiduje tylko dwie opcje: CC albo nic, bo ja osobiście uważam go za bardzo wykonalny.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.