civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
I Turniej Drużynowy [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=161]
Re: Ketchup76&szachoboks vs coorp&delpietro [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=15670]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=15670#282235]

coorp 
Apr 29, 2012 at 11:45
Re: Ketchup76&szachoboks vs coorp&delpietro

Ale, że gdzie ta przewaga 25 zadowolenia?

Ja przez połowę gry miałem stagnację, z tego co pamiętam to na początek miałem do dyspozycji bawełnę, lisy, kadzidło i klejnoty - dopiero w końcówce miasta sięgnęły marmur i cukier (dosłownie 3 tury przed końcem miałem je do dyspozycji).
Mapa jest ustawiona na "zbalansowane" i nie twórz tu żadnych teorii spiskowych. Każdy gracz ma lustro tego co jest po drugiej stronie i tyle. Pretensje miejcie tylko do siebie, że tak chu...wo postawiliście miasta (Adrianopol stanowi dla mnie istną zagadkę - zamiast dać 2-3 hexy w lewo aby sięgnął marmur, pozbawiając mnie go).

Co do reszty co napisałeś to nie mogę się niestety ustosunkować bo mimo najszczerszych chęci nie dałem rady zrozumieć co chciałeś nam przekazać.

Quote:
szachoboks wrote:
jedyne tu prawda jest taka ze tereny były zalewowe , wy rośliście i trzepaliście złote ery my nieNo stary, wiem, ze ciężko Ci przyjąć tę porażkę na klatę ale bądź chociaż sprawiedliwy w opisie. Tylko delpietro rósł na potęgę bo zgarnął ogrody przez co szybko zaczęło doskwierać mu niezadowolenie w skutek czego ja musiałem oddać mu swoje jedyne futra a w skutek czego, po podbiciu Adrianopolu miałem permanentne niezadowolenie. Sam wiesz, że 90% gry moja stolica miała 10 populacji, drugie miasto 7 a trzecie miasto 3 ... Dopiero po postawieniu Huty stolica jakoś zaczęła wyglądać ale to i tak nic w porównaniu do delpietra który miał ponad dwukrotną przewagę ode mnie we wszystkim.

Co do złotej ery to też nie wprowadzaj w błąd bo wykorzystałeś ją jako pierwszy przez co przez wczesne 12 tur miałeś 1/3 przewagi w produkcji przez co zbudowałeś wszędzie (jak sądzę warsztaty) i goniłeś delpietra.

Co do "złego wyboru" pól przez AI to nie trzeba było się patyczkować tylko wykupować pola, kasy było w bród ( eldorado ), ja sam spaliłem kasę na przezbrojenie wojowników w żelazka.

Z tym rzekomym ukrywaniem "fontanny młodości" to teraz mnie zabiłeś. Nie mam problemu ze zgłaszanie tego faktu na mapie (tym bardziej, że tereny zupełnie mi nie przypasiły i wolałem restart w początkowej fazie gry).

[edit] literówka

[Edited by coorp on Apr 29, 2012 at 12:02]tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.