civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
I Turniej Drużynowy [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=161]
Re: Ketchup76&szachoboks vs coorp&delpietro [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=15670]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=15670#282253]

delpietro 
Apr 29, 2012 at 13:56
Re: Ketchup76&szachoboks vs coorp&delpietro

Quote:
szachoboks wrote:
Zacznijmy od tego , ze nie chcieli nam pokazać swoich terenów , cos ukrywali ,przeczuwałem coś na miarę fontanny , wiec jak wyszli to za miasto wziąłem pokój z SI
ale co to zobaczyłem , w luksusach mieli 25 zadowolenia wiecej ,
przy jednej Fontanie młodości się restartuje gre , a daje tylko 10 zadowolenia,


OMG gościu czytaj potem swoje wypociny bo pleciesz takie farmazony że szok.
Ja przez całą grę miałem kadzidło, gemsy i mamur. Bawełnę dostałem od Coorpa. Po drodze natknęliśmy się na 2 cuda narodowe. Nie kumam gdzie mam przewagę. A twój tekst o tym że miałem najlepsze tereny to już wogóle przegięcie Popatrzmy na Paryż ... hmm same tereny zalewowe, kadzidła na pustyni, parę wzgórz, rzeki i gemsy + konie które musiałem dokupić ... po prostu WOW najlepsze tereny jaka civka mogła zaoferować

Mapy pojedynkowe to oprócz novala Nefa najbardziej sprawiedliwe mapy na gry teamowe. W przeciągu 2 miesięcy rozegraliśmy z Coorpem ok 10 pojedynków i nie licząc możliwości dostania eldorado i fontanny, mapy te bardzo przypominają mirror, gdyż ilości luksów są porównywalne (mieliśmy wszystko to samo co wy + marmur, rzeczywiście gigantyczna przewaga), do tego żelazo + konie zawsze są pod stolicą (o ile założy się w miejscu początkowym), pozostałe surowce w podobnym ilościach są rozsiane w pobliżu. Po prostu nie kumam Twoich narzekań. Zamiast szczędzić kasy to trzeba było kupować pola z górkami, surowcami i luksami, myślisz że mi kulturka wszystko ładnie obejmowała . Przez całą grę kupiłem pewnie z 10 pól żeby zwiększyć produkcję i zadowolenie.
Każdy powód na usprawiedliwienie porażki jest dobry.

[Edited by delpietro on Apr 29, 2012 at 13:58]tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.