civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
I Turniej Drużynowy [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=161]
Re: Ketchup76&szachoboks vs coorp&delpietro [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=15670]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=15670#282271]

delpietro 
Apr 29, 2012 at 18:38
Re: Ketchup76&szachoboks vs coorp&delpietro

Quote:
szachoboks wrote:
Mogliście sami napisać : "mielismy trochę więcej surowców , ale to i tak nie wpłynęło na grę , bo mieliśmy 55 do 30 z luksów wiec i tak nie mieli szans"
Możesz mnie zapisać na jakieś korepetycję z liczenia luksów w grze bo zupełnie nie widzę tego co ty Pragnę przypomnieć że Twój partner z teamu odnosi korzyści jedynie wtedy kiedy ma się podwójne złoża danego luksusu i można go w ten sposób nim obdarować. Przecież nie wymienię się z Coorpem gemsami za gemsy czy marmurem za marmur a ty to liczysz do łącznego naszego zadowolenia. Wymienialiśmy się jedynie kadzidłami za jedwab.
Mieliśmy od połowy gry po 4 luksy na łebka, naprawdę nie widzę tutaj szału. A to że cukier podpiąłeś sobie dopiero w renesansie zakładając miasto w 35 turze i mając sporo kasy za eldorado to twoja wina.
A co do Gadka to ja na tej mapie nie widzę Cerro.

[Edited by delpietro on Apr 29, 2012 at 18:53]tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.