civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Sins of a Solar Empire [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=82]
Re: Farin vs. Rob_ert [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=16306]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=16306#287143]

Rob_ert 
Jul 01, 2012 at 17:43
Re: Farin vs. Rob_ert

Niedziela 1.07.2012

Ach... jak miło napisać, że się wygrało Farin hostował. Miało być epicko... wyszło rzeźnicko Farin wybrał mapkę z 4 słońcami, ale wylosowało nas w tym samym układzie i zaczęła się siekanina. Myślę, że pokonałem Farina ekonomią - miałem więcej od niego koloni więc i większe dochody. Farin od początku ostro naciskał. Już w pewnym momencie było bardzo źle. Każdy kredyt wydawałem na statki. Moje 2 BSy ledwo co ciągnęły, ale że bitwa odbywała się na orbicie mojej planety mogłem naprawiać okręty w stoczniach remontowych. Z jednym z moich BSów było już baaardzo źle - myślałem, że go stracę, ale przetrwał. Farin odpuścił i zaczęła się bitwa w gonianego wokół słońca Farin oblatywał słońce, moje 2 BSy go goniły, drobnica zajmowała się osłoną Farina... Gonitwa trwała w najlepsze do czasu, aż jak już pisałem wcześniej ekonomia wzięła górę. Mogłem podsyłać nowe statki, nawet zespawałem trzeciego BSa... Po zniszczeniu BSów Farina było po grze...
Dzięki
Chyba rzeczywiście Advenci są najsłabsi w tej grze... ja zwyczajowo grałem TEC.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.