civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
VI Turniej civ.org.pl [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=164]
Re: Grupy [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=17583]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=17583#291921]

delpietro 
Sept 24, 2012 at 11:10
Re: Grupy

Quote:
Majonez wrote:
Nie jest źle. Ja właśnie kończe pojedynek z Delem. Może Del zgodzi się aby zaliczyć go to turnieju.


Szykuje się niespodzianka, w zasadzie to tego naszego duela już prawie przegrałem, ale znasz mnie, walczę do końca, nawet kilka twoich atomówek nie zmusi mnie do poddania W turnieju nie będzie już na starcie pokojowego rozwoju

Quote:
Majonez wrote:
A tak po za tym kto losował grupym abym mógł mu podziękować.No właśnie to mnie zastanawia, ale chyba tylko "Bóg" Maiar je wybierał wg własnego uznania, bo gdyby chciał zrobić to fachowo i sprawiedliwe to zrobiłby podział na normalne koszyki wg rankingu i puścił strema na żywo z losowania jak swego czasu zrobił to Alduviel bardzo profesjonalnie przy okazji pbema Indonezja. Nie byłoby wtedy żadnych niedomówień. A tak w 1 grupie znalazły się osoby zajmujące (bez Maira) drugie i czwarte miejsca w rankingu a dla przykładu w grupie 2 najwyżej rozstawiony Woza ma 6 miejsce. Coś tu jest nie halo Czekam na ciętą ripostę Maiara bo wbrew pozorom z naszej dwójki to On jest większą marudą

Jeśli chodzi o moje prognozy to:
A: Szacho i Giggs (nr 2 rankingu na Kacu, jeden z najlepszych graczy na naszej scenie, z którym od dawna chciałem zagrać i z którym mam nadzieję nawiąże walkę o 2 miejsce w grupie)
B: Cholernik i Mastah/Woza
C: Coorp i Paulek
D: Itko i MikitForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.