civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ5 - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=118]
Re: Civ5 - Brave New World, dodatek z POLSKĄ! [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19411]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19411#314437]

marcellomar 
Nov 26, 2013 at 22:36
Re: Civ5 - Brave New World, dodatek z POLSKĄ!

Witam wszystkich, jeśli chodzi o Civ5 to jestem nowicjuszem totalnym, skusiła mnie darmowa podstawka (za głosowanie w Game awards) potem był syndrom jeszcze jednej tury i inwestycja w dodatki. Powiem tak, zanim odpaliłem dodatki to na podstawce na 4 poziome wygrywałem spokojnie - po zakupie podstawki - tragedia, przegrywam równo, mam więc kilka pytań:

-Czy nie uważacie że religia jest najmniej korzystnym aspektem gry, generuje malutko przychodów i jesli na czymś można się NIE skupiać to na niej? Czy jeśli wszyscy mnie ubiegną z zakładaniem religii, to jest to duża strata?
-Co robić żeby efektywnie gromadzić turystykę i wpływy u innych cywilizacji? 4 gry, w tym ostatnia brazylią i słupki turystyki u innych u mnie maluutkie, szczyt amatorstwa osiągnąłem grając brazylią będąc zdominowanym przez 2 z 5 cywilizacji, czy czasem nie jest tak, że powinno się gromadzić wszystkie dzieła sztuki w jednym mieście?
-Jaka cywilizacja jest najlepsza do poszczególnych rodzajów zwycięstw?

Liczę na jakieś drobne porady od wyjadaczy w tej grze
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.