civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ5 - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=118]
Re: Civ5 - Brave New World, dodatek z POLSKĄ! [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19411]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=19411#314439]

bolo99 
Nov 26, 2013 at 23:15
Re: Civ5 - Brave New World, dodatek z POLSKĄ!

Na ogół jakoś tam staram się rozwijać religię, ale ostatnio grając Wenecją celowałem w zdobycie osiągnięcia za podbicie świętego miasta religii wyznawanej w Wenecji więc odpuściłem ją sobie i grało się bardzo dobrze. Ale na pewno dobrze wybrany panteon może sporo pomóc.
Żeby nie marnować turystyki, zanim zaczniesz ją generować, musisz odkryć wszystkie civki (przed zbudowaniem Partenonu albo pierwszego wielkiego dzieła) bo turystyka nie działa na nieznane cywilizacje a ich kultura ciągle rośnie.
Zdaje się że w wierzenia reformacyjne też dają jakiś bonus do turystyki (na pewno jest wierzenie które daje +2 kultury za każdy meczet, pagodę, klasztor, nie pamiętam czy są inne), wiec może jednak warto iść w religię?
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.