civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Wojny Narodów: Runda 1 [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=225]
Re: coorp vs Bobek (R1) [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21274]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21274#314861]

coorp 
Dec 05, 2013 at 00:17
Re: coorp vs Bobek (R1)

Strasznie ciężka partia. W pewnym momencie miałem już kupę żużlu w gaciach. Poszedłem bardzo optymistycznie i postawiłem pod stolicą Bobka miasto, które miało być wypadowe. Niestety przez po prostu kosmiczne ilości barbarzyńców na mapie nie zdołałem wybronić go gdyż posiłki były blokowane.
Potem nastąpiła kontra Bobka i stolica świeciła mi się już na czerwono. Na szczęście parę błedów w sztuce wojny Bobka uratowały mi skórę.
Następnie ciśnięcie eko, odbudowa i rozbudowa imperium. Doczłapanie się do Samurajów ( 2 x exp) i sruu do przodu. Mnóstwo walki, przesądziło o mojej wygranej to, że w momencie ataku Bobek miał -10 zadowolenia i barby niszczyły jego włościa zaś moje wchdodziły jak w masło.

Dzięki bro za emocjonujący mecz!

Screeny z tego spotkania na dropboxie jakby ktoś chciał.

https://www.dropbox.com/sh/mwmuvq3atvdvzmy/LXVyFhHTrE
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.