civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Wojny Narodów: Runda 1 [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=225]
Re: coorp vs Bobek (R1) [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21274]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21274#314868]

Bobek 
Dec 05, 2013 at 08:05
Re: coorp vs Bobek (R1)

tak..tak był 133 tura.
Przyznaję, że było blisko...no ale jak psuta moja głowa grając Japonią biegnie po edu i rycków zamiast po Samurajów, którzy dali by mi gwarancję ...może nawet wygranej. no cóż. Coorp pokazał, klasę i hart ducha jak w takiej sytuacji zrobic cos, nie poddawać się.

Coorp postawił drugie miasto i trzecie bardzo szybko, jedno z nich prawie pod moją stolicą...ponieważ wojsko było w pobliżu zablokowałem dojście posiłków i czekałem jak dojdą moi łucznicy. Miasto zdobyłem, dostawiłem trzecie , pobudowałem trochę cudów w miedzyczasie agresywnie blokując Coorpa miedzy miastami i podejmując atak na stolicę. Niestety nie udało się...ale byłem już prawie przekonany, że tym razem może się udać.
Miast tyle samo, wojsko równo ..i zaspałem.
Jeszcze raz gratki, bo i mi się fajnie grało
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.