civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Wojny Narodów: Runda 1 [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=225]
Re: coorp vs szisza (R1) [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21273]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21273#314950]

coorp 
Dec 05, 2013 at 23:39
Re: coorp vs szisza (R1)

Szisza wziął restart (i dobrze bo jakieś takie miałkie tereny miałem). Po restarcie, tak umiarkowanie. Po odkryciu hodowli miałem 2 konie pod stolicą i jakoś tak to się potoczyło. Zajumałem cerro ale i tak jakoś mało kasy w skarbcu było. Szisza przez cała grę nie podpiął uluru (!!!) i zachodziłem w głowę czemu ?!? Przez całą grę strugał wojsko i myślałem że wpadnie kuszami bo ja do nich jeszcze 7 tur miałem i brak kasy na przezbrojenie. A czas na moją korzyść "grał". SZybko postawiony NC i Huta przy 4 miastach sprawiła że miałem tak 2x więszką produkcję, reszta zaś na korzyść kolegi, ale nie znacznie. Gdy zbudowałem Terakotę, wyskoczyłem rycerzami aby zabić frontowego kusznika i jakoś tak się to potoczyło, ze krótki zwiadowczy wypad przerodził się w wielką ofensywę.

dzięki Stary za grę i powodzenia dalej!

Tutaj obrazki z gry:

https://www.dropbox.com/sh/rim68t195p5c9sw/YdBu3aEB3m
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.