civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Wojny Narodów: Runda 1 [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=225]
Re: Cholernik vs gurpegi (R1) [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21261]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21261#315155]

Cholernik 
Dec 10, 2013 at 11:01
Re: Cholernik vs gurpegi (R1)

Na mapce trafiliśmy na oba zakazane cuda: Kilimandżaro, oraz Eldorado
Ale doszliśmy do wniosku, że kasę za Eldorado podzielimy, a Góra i tak w ręce CSa wpadnie, a na bonusy z niej będziemy uważać. W końcówce postawiłem jeszcze miasto przy Eldorado, ale pilnowałem, aby cywile nie pracowali na tym polu.Gra była spokojna do czasu aż prawdziwi Niemcy doszli do wniosku, że tłoczno im i brakuje przestrzeni życiowej.
W pośpiechu zorganizowano ekipę szturmową i ruszyłem na Cs - Antananarywę. Po kilku próbach odbicia dzięki heroicznej postawie Von Gurpegiego populacja miasta z 9 spadła do 1.
Ofensywa poszła tak niespodziewanie dobrze, że prawdziwi Niemcy poszli o krok dalej i ruszyli na pseudo Niemiecką Kolonie. Walki o nią szybko się zakończyły, miasto przeszło pod władanie prawdziwych.Dalej nie było już tak wesoło, reszta miast Von Gurpiego nie chciała się przyłączyć, a zbyt długa gra spowodowała, iż władca prawdziwych Niemców popełnił kilka ważnych błędów w ofensywie. Strata generała przy ambitnej próbie postawienia cytadeli pod stolicą.
Z pomocą nadeszła niemiecka Wunderwaffe w postaci fregat, które stopniowo przechylały zwycięstwo na moją korzyść i ostatecznie przyczyniły się do upadku Berlina.Dzięki za grę.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.