civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Space 4X - Space Empires V - Multiplayer [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=102]
Re: ARENA-11 Kex vs Merthen (Atena 0.96) [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21637]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21637#317359]

Kex 
Feb 07, 2014 at 18:14
Re: ARENA-11 Kex vs Merthen (Atena 0.96)

Chyba nie do końca się zrozumieliśmy. Pisząc o "jakiś szansach" miałem na myśli raczej coś,co pozwoliłoby wyrównać nasza szanse wynikające z różnicy doświadczenia,a nie z elementów losowych. Z drugiej strony ... metoda nauki przez wrzucenie na głęboką wodę ponoć bywa skuteczna,więc możemy zagrać bez takich udogodnień. Najwyżej będę miał na co zrzucać winę za porażkę. W każdym razie wolałbym mapę losową,wymagającą rozpoznania. Prawie identyczne rasy możemy zostawić,jeśli chcesz.
W kwestii hostowania - skoro to Twój mod,w trakcie dopracowywania nie byłoby wygodniej gdybyś to Ty hostował? To znaczy ja nie mam nic przeciwko,jeśli to nie jest Ci potrzebne w razie ewentualnych problemów,to mogę hostować.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.