civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Wojny Narodów [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=227]
Re: delpietro vs pocozyc [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21842]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21842#319038]

pocozyc 
Mar 23, 2014 at 19:51
Re: delpietro vs pocozyc

Po grze.

Polska - Polska - 110 tura wygrywa Del


Hm.... po 3 restartach trafiłem na całkiem niezłą miejscówkę, ale ważniejsze było to że jakies 6 hexów od stolicy miałem jezioro wiktorii, potem około 30 tury znalazłem kopalnie salomona u najbliższego csa - gienkiem mu ją podebrałem. panteon +4 do cudów dał mi pierwszemu całą religię.

Del poszedłw tradycje zbudował 3 miasta nadmorskie i koksił je. Ja spokonie wolność na 4 miastach ale luxów miałem tylko 3 więc mimo sojuszy z csami ( przeważnie około 1) mialem problem z happy który rozwiazał siędopiero po otrzymaniu socjalu z tradycji i notre.

Sytuacja była stabilna. Del miałszlaki na wodzie, ja miałem kopalnie i jezioro - w demo szliśmy podobnie, orpcz tego że Del miał jakies 3-4 techy wiecej. WM wybudowałem u siebie. Na lądzie panowałem i stałem wojskiem przy terenie Dela ale odległość była duża, do tego del miałzawsze lepsze jednostki i podobną produkcję. Atak - nei ma sensu. Kilka podjazdów pozbawiło Go kilku plantacji na kilka tur.

WIedziałem że przypłynie fregatami. Tereny pod obrone miałem całkiem niezłe, ale przyspałem i nie zdążyłem zrobić sobie 5-6 kusz tylko cisnąłęm na uniwersyty i potem po obserwatoria by nadgonic naukowo. Mialem 3 miasta przy górach.

Niestety fregaty przypłynęł i mimo iż wycofałem wojsko i strzelałem ze wszystkiego co mialem Stolica się spaliła.

Del ma skill nie do ogarnięcia... gdybyśmy zaczeli z terenami na odwrót pewnie bym popłynął koło 70 tury ; )))

Dzięki za grę i do nastepnej.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.