civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Wojny Narodów [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=227]
Re: Wojny Narodów - zasady i wyniki [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21244]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=21244#320428]

Fred 
May 12, 2014 at 14:11
Re: Wojny Narodów - zasady i wyniki

Wyniki końcowe I Turnieju "Wojny Narodów".Przepraszam wszystkich za moją dłuższą nieobecność na forum i braku konkretnego podsumowania minionego turnieju.
Dwa dni po jego zakończeniu moja żona trafiła na porodówkę, urodziła mi się wspaniała córeczka i nie miałem już głowy do tego, by przysiąść na dłuższy moment i skroić jakieś poprawne podsumowanie. Jeszcze raz bardzo wszystkich za to przepraszam.

Próbując tylko po części podsumować ten turniej to muszę powiedzieć, że było mi bardzo miło go poprowadzić. Uważam, że pomimo słabszej końcówki wypadł całkiem nieźle.
Wystąpiło w nim 26 zawodników, a jego zwycięzcą - o koński łeb przed coorp'em - okazał się delpietro. Gratuluję Ci bardzo serdecznie. Obiecaną nagrodę prześlę pocztą. Musisz mi tylko jeszcze raz podać namiary adresowe, bo steam mi pożarł naszą ostatnią rozmowę.

Mam nadzieję, że i Wam spodobała się ta formuła rywalizacji. Zamierzam niedługo już zrobić kolejny turniej. Nie wiem czy uda mi się w nim wystąpić. Muszę najpierw ogarnąć podstawowe czynności życiowe i uzgodnić je z programem życia mojej córki, a potem może uda mi się zagrać. Na początek może w "sapera" ...
Aby dobrze grało się wszystkim biorącym udział, proszę Was o opinie dotyczące minionego turnieju i porady i sugestie dotyczące przyszłych. W szczególności zależy mi na sprawie walkowerów, niegrających graczy i klasyfikacji. Nie znaczy to, że ten system się zmieni, ale może go usprawnimy

Na zakończenie chciałbym złożyć podziękowania wszystkim, którzy zagrali w tym turnieju, tym którzy efektywnie przez rady i dobre słowo przyczynili się do jego ubogacenia i sprawnego przebiegu.
W szczególności zaś dzięki składam kasztelanowi za Jego Wielką pomoc we wszystkich trudnych sytuacjach.

Powodzenia Wszystkim na froncie i dziękuję raz jeszcze
fred

[Edited by Fred on May 12, 2014 at 14:12]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.