civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ5 - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=118]
Re: Wpływ obcej Ideologii [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22201]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22201#321746]

MaPS 
Aug 04, 2014 at 13:09
Re: Wpływ obcej Ideologii

Bonus jest chyba różny, w różnych okresach gry. Trzeba sobie więc odpowiedzieć na pytanie, co się bardziej opłaca? Bonus czy wielkie dzieło?

Zapodając wielkie dzieło w mieście z hotelem, lotniskiem itp dostajemy sporo turystyki co turę. Spalając muzyka na obcym terytorium dostajemy x razy więcej od razu. Co się bardziej opłaca? Zależy ile zostało do końca gry i czy zależy nam na efekcie krótko czy długoterminowym.

Można przejmować obce jednostki nie będąc w stanie wojny, ale jest to równoznaczne z jej wypowiedzeniem Ale CiV top przecież wojna...

Aha, żeby sprawdzić ile turystyki dostaniemy od ręki, trzeba chyba wejść na obce terytorium, przynajmniej ja nie znam innego rozwiązania.

[Edited by MaPS on Aug 04, 2014 at 13:26]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.