civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ5 - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=118]
Re: AI nie rozwija sie [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22450]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22450#324697]

robo008 
Nov 24, 2014 at 10:48
Re: AI nie rozwija sie

Quote:
zdzisiu088 wrote:
Hej,

Otoz mam nastepujacy problem.Gdy gram AI wogole sie nie rozwija nie buduje nowych miast i robotnikow tylko troche wojska.AI buduje max 2 lub 3 miasta i stoi w miejscu nie poszerza granic i nie buduje ulepszen.Gram na poziomie krol lub niesmiertelny szybkosc maraton na duzej mapie.Spotkal sie ktos z takim bledem?


Różnie to bywa z AI , nieraz nie buduje nowych miast - ma jedno ale za to dużo woja a nieraz spamuje miastami całą mapę . Ja spotkałem się np z Grekami - w niektórych grach mieli tylko Ateny a w ostatnich 2 grach z nimi mieli tyle miast że aż wybuchały u nich bunty . Wydaje mi się że zależy to z kim AI ma grać (tzn silne cywilizacje na początku gry np Grecy kontra Egipt , Persja )tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.