civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ5 - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=118]
Re: AI nie rozwija sie [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22450]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22450#324711]

bolo99 
Nov 25, 2014 at 09:08
Re: AI nie rozwija sie

Wybierz Montezumę, Haralda, Czakę, Odę i Bismarcka + resztę randomową jeżeli grasz na większych mapach. Ustaw Terrę żeby było mało miejsca i sprawdź co się dzieje. Z ciekawości też włączę taki zestaw na małej mapie.

Edit:
Faktycznie jakoś niemrawo na razie, do renesansu nikt mi nie wypowiedział wojny choć dłuuugo grałem jednym miastem z 3 jednostkami... Ten zestaw AI zawsze gwarantował złamanie deklaracji przyjaźni i nóż w plecy jeszcze przed średniowieczem. Niby były wojny między AI, jedna trwała 1700 lat ale nic z niej nie wynikło, były dwa ataki sojuszy na jednego biednego Odę, 3 CSy straciły niepodległość ale jest sporo miejsca i jakoś nikt nie wykazuje chęci dalszej ekspansji.

[Edited by bolo99 on Nov 25, 2014 at 17:03]
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.