civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
Civ5 - Ogólne [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=118]
Re: AI nie rozwija sie [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22450]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22450#324728]

bolo99 
Nov 26, 2014 at 12:50
Re: AI nie rozwija sie

To u mnie aż tak źle nie ma. Teraz Bismarck przeszedł z armią cały kontynent z zachodniego wybrzeża na wschodnie i uderzył na Danię.
Kompy nie wykorzystują każdego skrawka wolnego terenu jak kiedyś gdy budowały miasta na jednoheksowych wyspach ale coś tam robią. Powiedziałbym nawet że stawiają miasta rozsądniej. Niemiaszki i Czaka mają po 5 miast, ja z Japończykiem po 4, Dania i Montezuma po 3 ale trafił im się taki sobie teren, do tego jestem między nimi i ich trochę blokuję. Myślałem że Harald po postawieniu Terakotowej Armii ruszy w moją stronę ale nic sienie stało, kisi się w swoich 2 miasteczkach i jednym podbitym CSie. Zastanawiam się czy to nie jakiś bug w dyplomacji bo domeną Montezumy i Haralda było ZAWSZE łamanie deklaracji przyjaźni i zdradziecka napaść. Tym razem nawet nie mają u mnie ambasad i jest spokój.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.