civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
PBEM [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=144]
Re: Fallout [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22492]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22492#328898]

alpridz 
Sept 24, 2015 at 17:26
Re: Fallout

Ja podobnie i tak naprawdę nie mam żadnego "ale" do tego kto przejmie nację (chociaż i tak dziwne jest to, że ktoś oddaje nację W TRAKCIE WOJNY, którą sam rozpoczął).
Jeśli chodzi o wpis Maiara i "obrazę" to mógłbym Ciebie cytować dużo więcej razy z wpisów, które udzielałeś tutaj lub na innym forum, a były dużo gorszej treści, a ja po prostu napisałem to, co się wydarzyło.

Jeśli chodzi o wojnę to każdy przyzna, że jeśli coś Ci nie wychodzi to często zwalasz na jakieś "marsjańskie" wytłumaczenia, które często nie mają żadnego racjonalnego podłoża. Tutaj nie miałeś szansy jakiejkolwiek na sukces. Spróbowałeś, przegrałeś, więc tym łatwiejsza dla Ciebie decyzja, by oddać nację po nieudanym ataku.
tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.