civ.org.pl forums [http://forums.civ.org.pl]
PBEM [http://forums.civ.org.pl/viewboard.php?BoardID=144]
Re: Fallout [http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22492]
[http://forums.civ.org.pl/viewtopic.php?TopicID=22492#328900]

Maiar 
Sept 24, 2015 at 17:51
Re: Fallout

Quote:
alpridz wrote:
Jeśli chodzi o wojnę to każdy przyzna, że jeśli coś Ci nie wychodzi to często zwalasz na jakieś "marsjańskie" wytłumaczenia, które często nie mają żadnego racjonalnego podłoża. Tutaj nie miałeś szansy jakiejkolwiek na sukces. Spróbowałeś, przegrałeś, więc tym łatwiejsza dla Ciebie decyzja, by oddać nację po nieudanym ataku.

O chryste! Ta wojna TRWA dwie tury. Jakim prawem masz czelność decydowac kto wygral wojnę po dwóch turach? Podbij jakiekolwiek miasto, przeprowadz jakąkolwiek ofenywe, to dopiero będziesz miał inicjatywę, a by wygrywać wojnę potrzebujesz dużo dużo więcej. Potwórzę, DWIE. Ona nawet się nie zaczęła na dobre, a Ty już mówisz, jakbys podbił połowę mojej nacji. Nie wierzę po prostu, że można być tak slepym. Po DWÓCH turach takie słowa? Już nie wspominając, że w ataku uczestniczyła tylko polowa mojego wojska jak nie mniej. Jeden nieudany atak nic nie znaczy.

Quote:
Jeśli chodzi o wojnę to każdy przyzna, że jeśli coś Ci nie wychodzi to często zwalasz na jakieś "marsjańskie" wytłumaczenia, które często nie mają żadnego racjonalnego podłoża

Podaj jakiś DOKŁADNY przykład nie operując na ogólnikach. Puste oskarżenia, też tak mogę.

[Edited by Maiar on Sept 24, 2015 at 17:54]tForum version b0.94.1.2 (© 2003 tForumDevTeam)

The comments published here represent only the personal opinions of the respective users. civ.org.pl and it's staff is not held responsible for the contents of the posts.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Portal civ.org.pl ani jego redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


hosted by artserwis.pl - praca, konkursy, portfolia dla twórców.